Останні новини

Анастасія Перехрест: Необхідно вірити в себе і працювати над собою і тоді все вийде

Анастасія Перехрест - надія українського дзюдо, спортсменка яка неодноразово демонструвала свій високий рівень підготовки на всеукраїнських та міжнародних турнірах. Однак, для вихованки ДЮСШ «Юний спартаківець» чемпіонат Європи серед кадетів, що пройшов у фінському Вантаа завершився без медалей - за результатами виступів на татамі у ваговій категорії до 44 кг вона зайняла 9 місце. Підопічна тренерів Світлани Кузнєцової та Геннадія Білодіда, незважаючи на те, що виграла першу зустріч у австрійської спортсменки Лізи Грабнер, у другій зустрічі поступилася росіянці Ользі Борисовій, а у втішній зустрічі - Лоїс Петіт з Бельгії (обидві останні суперниці Анастасії згодом стали бронзовими призерами турніру) . У невеликому інтерв'ю прес-службі федерації дзюдо Києва Настя розповіла про труднощі фінського турніру, подальші плани і свої головні принципи в дзюдо.   6 липня 2016 р.

Дворазова чемпіонка Європи з дзюдо Дар’я Білодід: Не потрібно ставити перед собою маленьких цілей, потрібно ставити високі і досягати їх

Справжнім тріумфом закінчився чемпіонат Європи серед кадетів у фінському Вантаа для вихованки столичної ДЮСШ «Юний спартаківець» Дар'ї Білодід, що виступала у ваговій категорії до 48 кг. Показавши високий клас дзюдо, киянка виграла всі чотири зустрічі на татамі турніру. «Золото» Дар'ї на турнірі в Фінляндії дозволило їй оформити титул дворазової чемпіонки Європи (свою першу перемогу на європейській першості вона завоювала рік тому). Сьогодні Дар’я є однією з головних надій українського дзюдо. Прес-службі федерації дзюдо Києва вдалося поспілкуватися з Дарією відразу ж по її поверненню додому з Фінляндії. В аеропорту «Бориспіль» її урочисто зустрічали друзі, спортсмени, представники федерації дзюдо Києва, тренерського складу та вболівальники. У невеликому експрес-інтерв'ю одна з найперспективніших українських дзюдоїсток розповіла про труднощі минулого чемпіонату, своїх особистих мотивуючих принципах в дзюдо і які турніри вона планує вигравати в майбутньому.   3 липня 2016 р.