понеділок, 6 лютого 2017 р.

Кеджау Ньябалі успішно відкрив міжнародний сезон-2017, завоювавши «срібло» в португальському Одівелаші

Блискуче виступив в минулі вихідні на відкритому континентальному кубку по дзюдо в португальському Одівелаші  представник федерації дзюдо Києва Кеджау Ньябалі.

Відзначимо, що Кеджау лише трохи не дотягнув до «золота» в традиційній для себе ваговій категорії до 90 кг посівши друге місце.

У першій зустрічі попереднього раунду Ньябалі взяв верх над киргизом Фарухом Булекуловим, а в другій виграв у канадця Зачарі Барта.

У третій сутичці в ході турніру Кеджау здобув перемогу над господарем турніру - португальцем Гуільтермом Сальвадором, а в півфіналі виграв у француза Олександро Іддіро.

На жаль, отримана травма не дозволила нашому спортсменові продовжити подальшу боротьбу за «золото», яке в підсумку дісталося ще одному представнику Франції - Акселю Клергету.

Також відзначимо і успішний виступ в категорії до 73 кг Артема Хомули, що представляє Сумську область, який зайняв 3-е місце. При цьому виступавший в цій же вазі Олександр Кошляк з Дніпра зайняв 5 рядок підсумкової турнірної таблиці. Його земляк Геворг Хачатрян став також 5-м в категорії до 66 кг.

Федерація дзюдо Києва вітає спортсменів з успішним стартом міжнародного сезону і бажає подальших перемог на татамі, спортивного фарту і, звичайно ж, завоювання медалей найвищого ґатунку!