субота, 26 листопада 2016 р.

Нугзар Месаблішвілі став бронзовим призером чемпіонату світу з дзюдо серед ветеранів в США

У Форт Лодердейлі (США, Флорида) завершився восьмий чемпіонат світу з дзюдо серед ветеранів (спортсмени від 30 років і старше).

Змагання проходили з 18 по 21 листопада. У них взяли участь 999 спортсменів-майстрів з 63 країн.

Українську збірну представляли 26 спортсменів. Серед них і киянин - Нугзар Месаблішвілі.

Відзначимо, що в першій зустрічі в дивізіоні М5 і вазі -90 кг Месаблішвілі поступився в рівній боротьбі з «шидо» майбутньому чемпіону світу бразильцеві Рінальдо Гажжіано, а потім у втішному турнірі чисто виграв у всіх трьох зустрічах і став бронзовим призером Чемпіонату світу.

Федерація дзюдо Києва, за часткової фінансової підтримки якої відбулася поїздка на чемпіонат, вітає Нугзара Месаблішвілі із завойованою бронзовою медаллю світової першості і бажає йому подальшої успішної роботи на тренерській ниві, удачі у всіх починаннях і нових медалей на турнірах.