неділя, 6 листопада 2016 р.

У столиці відбувся IX Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений 73-й річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників

Вчора, 5 листопада, більше 250 спортсменів з 16 регіонів України взяли участь в IX Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому 73-й річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників серед юнаків та дівчат 2003-04 р.н.

Турнір відкрив олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту з легкої атлетики, начальник відділу молоді та спорту Дарницької РДА у м.Києві Віктор Бураков

Організаторами змагань виступили Федерація дзюдо міста Києва, КМО ФСТ "Спартак" і відділ молоді та спорту Дарницької РДА у м.Києві.

За звання кращого з кращих, юнаки боролися в 10 вагових категоріях, а дівчата - в 7.

Як завжди на змаганнях успішно виступили вихованці федерації дзюдо Києва, завоювавши медалі різного ґатунку.

Так, в категорії до 34 кг Анатолій Тегіпко з КДЮСШ «Школа спорту» став третім, а в категорії до 38 кг медалі розділили відразу двоє киян - Карімджон Мамадов з КДЮСШ «Артем» завоював срібло, а Тимур Стретович з СК «Тріумф» став володарем бронзової нагороди.

Серед спортсменів до 42 кг третє місце розділили між собою кияни Андрій Марченко з КДЮСШ «Школа спорту» та Олександр Ковбасюк з Олімпійського коледжу.

У категорії до 46 кг Олександр Радкевич з ДЮСШ «Юний спартаківець» за підсумками виступів піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани, а ще один вихованець цієї школи - Данило Лазарєв - посів третє місце.

У категорії до 50 кг друге місце у Андрія Бойчука з ДЮСШ «Юний спартаківець», а Андрій Крупник з КДЮСШ «Школа спорту» посів третє місце.

У категорії до 66 кг бронзова нагорода дісталася вихованцю ДЮСШ №3 Марку Руфіну-Завгородньому, а серед дзюдоїстів у категорії до 73 кг друге місце у спортсмена з ДЮСШ «Артем» Сергія Старостенка.

Успішно виступили столичні дзюдоїсти і в категорії понад 73 кг - тут тріумфував Іван Щерба з КДЮСШ «Школа спорту», ​​а Олексій Галака з КДЮСШ «Тріумф» став другим. Третє місце зайняв Дмитро Устенко з СК «Тріумф».

Успішно в ході турніру виступили і дівчата. У категорії до 36 кг перемогу здобула Олена Кушнарьова з КДЮСШ «Тріумф».

Серед спортсменок в категорії до 40 кг Марія Полякова з КДЮСШ «Артем» завоювала золоту медаль, а Ія Кучава з КДЮСШ №14 стала третьою.

У категорії до 44 кг перемогу також здобула киянка Ольга Кальницька з ДЮСШ «Юний спартаківець», Катерина Ленда з КДЮСШ «Артем» завоювала срібну медаль.

У категорії до 52 кг краще за всіх була Юлія Курченко з ДЮСШ «Юний спартаківець», а Уляна Санникова (КДЮСШ «Артем») і Анна Нланду (КДЮСШ №14) завоювали 2 і 3 місця відповідно в категорії до 57 кг.

Повною перемогою киянок завершився виступ на татамі серед спортсменів в категорії понад 57 кг. Так, Вікторія Корнута з Олімпійського коледжу посіла перше місце, Катерина Семенченко з ДЮСШ «Олімп» завоювала срібну медаль, а ще одна вихованка Олімпійського коледжу - Ольга Стукаленко - стала третьою.