вівторок, 30 серпня 2016 р.

Столичні дзюдоїсти завоювали медалі в ході міжнародного турніру «Кубок незалежності» в Молдові

Понад 100 молодих спортсменів з України, Молдови, Румунії, Іспанії та Білорусі взяли участь у Міжнародному турнірі "Кубок Незалежності" на призи Міністерства спорту Молдови. В ході турніру гідно виступили і представники федерації дзюдо Києва.

Зокрема, золоту медаль в категорії до 81 кг завоював вихованець СК «Іппон-Київ» Олександр Черкай.

Асім Мамедов з ДЮСШ «Юний спартаківець» в ході змагань став другим в категорії до 66 кг. «Срібло» також дісталося Леоніду Гасюку з СК «Іппон-Київ», який виступав у категорії понад 100 кг.

А ось ще один представник СК «Іппон-Київ» - Олександр Криворот (до 60 кг) посів 5 місце.

«Вітаю київських дзюдоїстів з успішним виступом на міжнародних змаганнях в Молдові. Наші хлопці в черговий раз довели, що є кращими з кращих не тільки на всеукраїнських турнірах, а й на міжнародних аренах », - сказав президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.