понеділок, 22 серпня 2016 р.

Олексій Бабенко і Резо Месаблішвілі - призери юніорського кубка Європи в Румунії

Вихованці столичної ДЮСШ «Юний спартаківець» Олексій Бабенко і Резо Месаблішвілі успішно виступили на етапі кубка Європи з дзюдо серед юніорів, що відбувся минулими вихідними в румунському місті Плоешті.

Так, Олексій Бабенко завоював срібну медаль в категорії до 90 кг, здолавши в першій зустрічі турніру Лазара Купіца з Чорногорії, а потім румуна Марка Стоіца.

У півфіналі київський дзюдоїст виявився сильнішим за австрійця Джоханнеса Пачера, однак у фіналі, на жаль, поступився ще одному представнику Чорногорії - Марко Бабанже.

З серії перемог на турнірі стартував і Резо Месаблішвілі, який в першій зустрічі в категорії до 81 кг переміг ізраїльського спортсмена Арі Вінклера, а потім молдованина Лурія Моцану. У півфінальній зустрічі Резо поступився представнику Чорногорії Арсо Муліцу, проте в сутичці за третє місце взяв верх над кіпріотом Кіріакосом Ніколау.

«Вітаю Олексія Бабенка і Резо Месаблішвілі з завоюванням нагород на юніорському кубку Європи в Румунії. Це результат наполегливих тренувань спортсменів, грамотної і послідовної роботи їх тренерів. Упевнений, що за такими хлопцями - майбутнє українського дзюдо», - сказав президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.

Вихованець СК «Іппон-Київ» Дмитро Цюх зайняв 7 місце в категорії до 73 кг.

Також відзначимо, що представник Запоріжжя Віталій Шепель, який виступав також, як і Олексій Бабенко, в категорії до 90 кг, посів 5 місце.

Ще один спортсмен із Запоріжжя - Олександр Мойсей - зайняв 5 місце в категорії до 66 кг, а його земляк Данило Гуцол став 7-м в категорії до 100 кг.

Медалі в скарбничку збірної України за результатами виступів у Румунії принесли і дівчата. Так, одеситка Катерина Саблієва стала кращою в категорії до 48 кг, а Людмила Дроздова, яка також представляє Одесу, завоювала бронзову медаль в категорії до 70 кг. Крім того, ще одна одеситка - Оксана Перевознюк стала 5-ю в категорії до 78 кг, а Марія Скора із Запоріжжя зайняла таке ж місце в категорії до 57 кг.