середа, 25 травня 2016 р.

Вдалий старт: перший день змагань відкритого кубку України в Сумах приніс столичним дзюдоїстам 10 медалей

Дві золоті, чотири срібні і чотири бронзові медалі - такий підсумок виступу команди федерації дзюдо Києва за результатами першого дня відкритого Кубка України з дзюдо в Сумах.

Так, перше місце у ваговій категорії до 66 кг завоював Анатолій Ласкута, а ще один киянин, що виступав в цій же категорії - Асім Мамєдов посів третє місце.

Повний комплект медалей столичним дзюдоїстам вдалося отримати і в ході виступу в категорії до 73 кг - Артем Хомула успішно дійшов до фіналу, в якому здобув перемогу ще над одним представником федерації дзюдо Києва - Олександром Макухою, а Владислав Діденко зайняв третє місце.

Серед спортсменів в категорії до 60 кг представники федерації дзюдо Києва завоювали відразу два призових місця - Артем Лесюк виборов срібло, а бронзовим призером змагань став Кирило Самотуг.

У свою чергу, Резо Месаблішвілі виборов друге місце в категорії до 81 кг.

Не менш успішно в перший день змагань виступили і наші дівчата. Зокрема, у ваговій категорії до 48 кг друге місце завоювала Ганна Островська, а серед дзюдоїсток в категорії до 57 кг третє місце у ще однієї киянки - Анни Сурової. Відзначимо, що за результатами виступу наші дівчата виконали норматив на звання майстра спорту.

«Перший день змагань кубка України продемонстрував вміння київських дзюдоїстів домагатися результату. Десять медалей - відмінний заділ перед завтрашнім фінальним днем ​​змагань. Вітаю наших хлопців з здобутими перемогами і бажаю успіху дзюдоїстам, які вийдуть на татамі в ході другого дня турніру», - сказав президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.