понеділок, 25 квітня 2016 р.

Кеджау Ньябалі показав гідний рівень дзюдо на Чемпіонаті Європи в Казані

За результатами Чемпіонату Європи з дзюдо в російській Казані, що завершився 24 квітня, представник федерації дзюдо Києва, один з лідерів української збірної Кеджау Ньябалі зайняв 7 місце.

У ваговій категорії до 90 кг, в якій виступав Кеджау, він успішно дійшов до чвертьфіналу змагань перемігши на татамі Мамедалі Мехдіева з Азербайджану і швейцарця Сіріла Гросклауса. Однак пізніше поступився майбутньому чемпіону Європи Варламу Ліпартеліані з Грузії, а потім програв шведу Маркусу Нюману.

«Кеджау показав гідний рівень дзюдо на європейській першості в Казані, де зібралися найсильніші спортсмени континенту. На жаль, йому не вдалося зайняти призове місце, але з огляду на перспективність цього спортсмена я впевнений, що в майбутньому Ньябалі ще не один раз порадує своїми перемогами всіх українських уболівальників дзюдо», - зазначив президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.

Відзначимо, що в змаганнях не брали участі лідери чоловічої збірної Георгій Зантарая (категорія - до 66 кг) і Яків Хаммо (понад 100 кг). Підопічні Віталія Дуброви гарантували собі олімпійські ліцензії і на даний момент згідно індивідуального плану готуються до головного старту чотириріччя в Ріо-де-Жанейро.