понеділок, 25 квітня 2016 р.

У столиці пройшли V спортивні ігри школярів Києва з дзюдо

V Спортивні ігри школярів Києва серед юнаків та дівчат 1999-2001 р.н. пройшли в минулу неділю, 24 квітня, на татамі Київської школи вищої спортивної майстерності відразу ж по завершенню Відкритого Чемпіонату міста. Участь в змаганнях взяли 96 спортсменів, які представили різні клуби і школи дзюдо столиці.

Поборотися за звання кращих у рамках змагань юнакам випала нагода в восьми вагових категоріях, а дівчатам - в семи.

У категорії до 50 кг перемогу серед юнаків  здобув вихованець СК «Іппон-Київ» Едуард Штефанеса.

Юний дзюдоїст з ДЮСШ «Юний спартаківець» Олексій Клименко став лідером в категорії до 55 кг, а вихованець цієї ж школи - Станіслав Садовський - тріумфував у категорії до 60 кг.

Артур Єфремов з КДЮСШ «Артем» був найкращим в категорії до 66 кг, а Вадим Назаренко з СК «Іппон-Київ» завоював першість у категорії до 73 кг. Його одноклубник Марат Крижанський став лідером в категорії до 81 кг.

«V спортивні ігри школярів продемонстрували, що наші молоді спортсмени знаходяться у відмінній фізичній формі і на сьогоднішній день їм цілком під силу виступати на турнірах як всеукраїнського, так і світового масштабів. Хотілося б, щоб медалі, завойовані нашими спортсменами на даному турнірі, стали лише тільки початком їх професійної спортивної кар'єри. Тим же хлопцям, яким не вдалося завоювати призові місця хочеться побажати ще більшого завзяття, прагнення до досягнення мети і, звичайно ж, удачі», - сказав президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.

Сергій Молодик, який представляв на змаганнях КДЮСШ №14 зайняв перше місце в категорії до 90 кг, а Володимир Величковський з СК «Іппон-Київ» став лідером у категорії понад 90 кг.

Серед дівчат у категорії до 44 кг перемогу здобула Олександра Камінська з ДЮСШ «Юний спартаківець». Лідером за результатами змагань в категорії до 48 кг стала також вихованка «Юного спартаківця» Анна Островська.

У категорії до 52 кг першість завоювала ще одна представниця «Юного спартаківця» Марія Булашевич.

Анастасія Врублевська з СК «Іппон-Київ» стала першою в категорії до 57 кг, а її одноклубниця Анастасія Антіпіна - в категорії до 63 кг.

Також варто відзначити успішні виступи Вікторії Рудич з ДЮСШ «Юний спартаківець», що лідирувала в категорії до 70 кг і Надії Кваско з ДЮСШ №3, яка зайняла перше місце в категорії понад 70 кг.