вівторок, 2 липня 2024 р.

Кубок Європи серед юніорів (Словенський Градець) – п'ять нагород у київських дзюдоїстів

А в словенському містечку Словенський Градець 29-30 червня відбувся черговий етап Кубка Європи серед юніорів, участь в якому приймали більше 300 учасників з 34 країн.
Українська збірна виступала потужним складом, й нашим спортсменам вдалося завоювати одразу 12 нагород – 5 золотих, 1 срібну й 6 бронзових медалей, що у підсумку дало перше загальнокомандне місце!

Наші київські юніори вибороли 5 медалей.
🥇 Олексій Болдирєв (-90 кг) піднявся на найвищу сходинку п’десталу й приніс команді золоту медаль.
🥈 Іван Кутенков (-90 кг) виборов срібну медаль Кубку Європи у ваговій категорії до 90 кг.
🥉Бронзові нагороди у своїх вагових категоріях завоювали Тетяна Лімзаєва (-52 кг), Гліб Дубіна (-66 кг) та Діана Семченко (+78 кг).

В загальнокомандному заліку збірна України здобула беззаперечну перемогу, обійшовши команди Словенії та Румунії.

Ще раз вітаємо призерів та переможців й весь тренерський штаб за чудовим результатом!