понеділок, 1 липня 2024 р.

Результати киян на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів до 18 років

Минули вихідні були знову насичені на міжнародні змагання – 27-30 червня в столиці Болгарії відбувався чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів до 18 років . Участь у змаганнях взяли понад 500 спортсменів з 44 країн. Від України на континентальну першість відправились 19 українських дзюдоїстів, яким вдалося здобути 7 нагород – одну золоту, три срібних й три бронзових медалі.

Київські дзюдоїсти в скарбничку збірної України принесли три нагороди.

🥈Михайло Соляник (-81 кг) став срібним призером чемпіонату Європи з дзюдо серед кадетів 2024 в Софії. Михайло на Golden Score поступився AIN-цю й зайняв другу сходинку п’єдесталу. Для Михайла це дебютна нагорода на рівні чемпіонатів Європи.

🥉Анастасія Левченко (до 48 кг) посіла третю сходинку п’єдесталу й стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з дзюдо серед кадетів 2024 в Софії. Після поразки в 1/8 фіналу Анастасія здобула три перемоги у втішних сутичках, після чого у поєдинку за бронзу за «Шидо» здолала представницю Косово.

🥉Анна Олійник-Корнійко (-70 кг) стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з дзюдо серед кадетів 2024 в Софії. Анна переможно дісталася до півфінальної стадії, але там поступилася представниці Сербії Андріч. У поєдинку за бронзу наша дзюдоїстка здолала представницю Туреччини Гулєнай. Це вже третю поспіль бронзова нагорода з кадетських чемпіонатів Європи для Анни.

Нікіта Юданов (+90 кг) , торішній чемпіон Європи та світу серед кадетів, зупинився за крок від нагороди в особистій першості. Нікіта програв одне «Ваза-арі» майбутньому переможцю змагань з Естонії, після чого у сутичці за бронзу з представником Грузії отримав три «Шидо».

У загальнокомандному заліку збірна України посіла високе четверте місце, при цьому здобувши найбільшу кількість нагород серед всіх країн-учасниць. А в командній першості, яка відбувалася в останній день змагань, після стартової перемоги над збірною Хорватії (3:4), наша команда поступилася майбутнім чемпіонам збірній Франції (4:1), а у втішному раунді – збірній Німеччини (4:3) 😒.

Наприкінці літа кращі з українських кадетів візьмуть участь у чемпіонаті світу, який відбудеться 28-31 серпня в Перу.