вівторок, 16 квітня 2024 р.

Всеукраїнський турнір «Дитячий Фестиваль дзюдо»

У минулі вихідні, 13-14 квітня 2024 року біля тисячі юних дзюдоїстів з усіх куточків України зібралися у столичному легкоатлетичному манежі на традиційний Всеукраїнський турнір «Дитячий Фестиваль дзюдо», який проводився вже в десятий раз у Києві. Учасники боролися за нагороди Фестивалю в особистому заліку та командами.

Буря емоцій вирувала на татамі – юні дзюдоїсти викладались на повну задля перемоги! Переможців та призерів в особистому заліку ви можете переглянути у підсумкових протоколах на нашому сайті. Не менш запекла боротьба була і в командних змаганнях, – в деяких командах дівчата на рівних боролися з хлопцями, і в деяких сутичках виборювали перемогу! Командні змагання проводились у шести вікових групах, – загалом 37 команд змагалися за першість.

1. м. Вишневе

Всі спортсмени, що посіли 1 та 2 призові місця в особистому заліку, були нагороджені пам’ятними медалями, кубками та дипломами. Спортсмени, що посіли 3 та 5 місця в особистому заліку, отримали пам’ятні медалі та дипломи, а команди, що посіли 1, 2 та 3 місця в кожній віковій групі – медалі, командні кубки та грошові винагороди.
Дитячий фестиваль дзюдо став яскравою та емоційною подією для юних дзюдоїстів країни в наш неспокійний час, і ми щиро дякуємо нашим славетним ЗСУ за можливість провести це дитяче спортивне свято! Слава Україні!!!