пʼятниця, 15 березня 2024 р.

Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів

Вчора, 14 березня, понад 340 учасників з 20 областей України та міста Києва змагались в столичному легкоатлетичному манежі за нагороди національної першості – чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року.  На урочистій церемонії відкриття змагань були присутні почесні гості: президент НОК України Вадим Гутцайт, президент Федерації дзюдо України Михайло Кошляк, перший віцепрезидент ФДУ Василь Волошин, віцепрезиденти ФДУ Михайло Руденко, Сергій Колесніченко, а також головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва.

У всіх вагових категоріях була запекла боротьба, і наші спортсмени змогли викластися на повну. Київські юніори здобули 6 золотих, 3 срібні та 6 бронзових нагород.

У загальнокомандному заліку серед юніорів перемогу здобули наші дзюдоїсти, представники міста Києва, з активом у 3 золоті, 1 срібна та 4 бронзові нагороди. На другому місці розташувалися представники Дніпропетровської області (2-2-1), третє місце посіла команда Харківщини (1-0-2).

🥉Казіміров Іван 2004 МС (-81 кг)

Вітаємо чемпіонів й призерів змагань та їх тренерів з цими здобутками!

Наші юніорки у загальнокомандному заліку серед юніорок також здобули перемогу з активом у 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. На другому місці розташувалися команда Чернігівської області (2-0-0), третє місце посіли спортсменки Дніпропетровщини (1-1-5).