неділя, 17 листопада 2019 р.

Три "золота", "бронза" та "срібло": підсумки виступу киян на Кубку Європи серед кадетів в Угорщині

Цими вихідними в угорському місті Дьйор відбувся Кубок Європи серед кадетів. Українська збірна була представлена на турнірі потужним складом, що налічував 48 спортсменів 14 з яких - вихованці столичного дзюдо.

Зокрема, це Гагік Мартіросян (вагова категорія до 50 кг), Андрій Крупник,  Антон Клейнос,   Олександр Іскрицький, Антон Шугалєєв, Данило Токар (усі виступали у категорії до 60 кг), Руслан Короп (до 66 кг), Іван Щерба (+90 кг), Ія Кучава та Ольга Кальницька (обидві виступали у категорії до 52 кг),  Яна Зінченко та Тетяна Лімзаєва (обидві спортсменки виступали у категорії до 57 кг), а також Юлія Курченко та Вікторія Корнута, що змагалися у категорії до 70 кг.

За результатами виступів на Кубку Європи київські дзюдоїсти здобули 5 медалей - три "золота" та по одній срібній та бронзовій нагороді.

Так, Гагік Мартіросян став третім в категорії до 50 кг, а Данило Токар виборов срібну медаль в категорії до 60 кг.

Успішно виступили наші дівчата в активі яких одразу три золоті нагороди. Ія Кучава здолала усіх суперниць в категорії до 52 кг, а у категорії до 57 кг не було рівних нашій Яні Зінченко. У свою чергу підтримала успіх українських спортсменок ще одна киянка - Юлія Курченко, що здобула "золото" в категорії до 70 кг.

Федерація дзюдо Києва вітає з успішним виступом в Угорщині наших спортсменів та їх тренерів! Бажаймо подальших успіхів на міжнародних змаганнях та пишаймося Вами!

Також відзначимо, що до залікової сімки в категорії до 60 кг потрапили Антон Шугалєєв та Антон Клейнос, які зайняли 5-е та 7-е місця відповідно.

Іван Щерба став п'ятим у категорії понад 90 кг, а Ольга Кальницька посіла сьоме місце серед спортсменок в категорії до 52 кг.