неділя, 11 серпня 2019 р.

"Золото" та дві "бронзи": підсумки виступу киян на європейському Кубку юніорів у Румунії

Цими вихідними у румунському місті Клуж-Напока відбувся Кубок Європи серед юніорів до 21 року. Українську збірну на змаганнях представляли 29 спортсменів - 21 юнак та 8 дівчат, серед них 7 киян - Станіслав Семков,
Кирило Вербицький, Фарід Мамедов (усі виступали у ваговій категорії до 66 кг), Олексій Малець (73 кг), Євген Веркуш (до 100 кг), Євген Балевський (+100 кг) та Ірина Хрящевська (до 70 кг).

Київські дзюдоїсти успішно виступили під час змагань здобувши три медалі.

Так, у категорії до 66 кг Станіслав Семков розпочав змагання з перемоги у першій сутичці  над ізраїльтянином Натанелем Журвелем, а у другій здолав господара змагань - румуна Маріуса Колта. Нажаль, у наступній сутичці Станіслав поступився іншому румуну - Луціану Дімітреску, проте потім здолав француза Антоіне Брегіон, а також почергово ще одного киянина - Фаріда Мамєдова та француза Фредді Вайзенеггера, що в підсумку забезпечило Станіславу бронзову нагороду. Також зазначимо, що до залікової сімки у цій категорії увійшов й Фарід Мамєдов.

У ваговій категорії до 100 кг ще одну бронзову нагороду нашій збірній приніс Євген Веркуш. Незважаючи на те, що київський дзюдоїст на старті змагань поступився румуну Олександру Роману, в подальшому, на шляху до бронзи, він здобув перемогу над Омаром Джемамом з Румунії та у вирішальній зустрічі за нагороду здолав іншого представника української збірної - Антона Плахотніка з Вишневого.

У надважкій вазі (понад 100 кг) безсумнівним лідером став наш Євген Балевський, який здобув золоту нагороду почергово вигравши сутички - з румуном Давідом Турсом, представником Боснії та Герцеговини Васіле Вучічем, сербом Слободаном Бакіцем. У фінальній боротьбі за "золото" Євгену довелося змагатися з іншим українцем - харків'янином Ярославом Книшем. За підсумками безкомпромісної боротьби перемога дісталася київському дзюдоїсту. Таким чином, у надважкій вазі на п'єдесталі пошани опинилися одразу двоє представників української збірної.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів із здобуттям медалей у Клуж-Напоці!