четвер, 21 лютого 2019 р.

Кияни знову лідери національної першості: чемпіонат України серед молоді до 23 років у Сумах

19 лютого у Сумах відбувся чемпіонат України серед молоді до 23 років. Участь у змаганнях взяли дзюдоїсти з усіх регіонів України.
Абсолютними переможцями змагань стали київські спортсмени, які завоювали 17 нагород - по 5 золотих та срібних та 7 - бронзових.

При цьому в активі наших хлопців 3 "золота", 2 "срібла" та 4 "бронзи". У свою чергу дівчата завоювали 2 золоті та по 3 срібні та бронзові нагороди.

Таким чином збірна команда Києва посіла перше місце у медальному заліку. На другому місці - команда Дніпропетровської області, а на третьому - дзюдоїсти з Волині.

Федерація дзюдо Києва вітає наших дзюдоїстів з перемогою на національній першості та бажає подальших спортивних успіхів!