пʼятниця, 8 лютого 2019 р.

Київські юнаки та дівчата - переможці чемпіонату України з дзюдо серед кадетів до 18 років

22 медалі завоювали київські спортсмени під час виступу на чемпіонаті України серед кадетів до 18 років, що відбувся у період 05-06 лютого у Черкасах. Тим самим столичні дзюдоїсти, які представляли різні школи та клуби дзюдо Києва, зайняли перше місце у командному заліку.

Зазначимо, що під час чемпіонату юнаки та дівчата змагалися у 8 вагових категоріях (50, 55, 60, 66, 73, 81, 90 та +90 кг юнаки та 40,44,48,52,57,63,70,+70 кг - дівчата).

За результатами виступу наші дзюдоїсти здобули 7 золотих, 5 срібних та 10 бронзових нагород. При цьому 4 золоті, 2 срібних та 4 бронзові медалі в активі наших хлопців, та по три "золота" та "срібла" й 6 бронзових нагород вибороли дівчата.

На другому місці - команда Дніпропетровської області, а третіми стали дзюдоїсти з Донеччини.

З підсумковими протоколами чемпіонату можна ознайомитися тут.

Керівництво федерації дзюдо Києва вітає столичних спортсменів та їх тренерів з заслуженою перемогою на чемпіонаті України в Черкасах та бажає подальших успіхів у житті та спорті!