понеділок, 19 листопада 2018 р.

Яків Хаммо виграв "золото" на турнірі серії Гран Прі в Гаазі

У минулі вихідні в Гаазі відбувся заключний в календарі IJF турнір серії Гран Прі. Переможцем турніру в надважкій вазі (+100 кг) став киянин Яків Хаммо.

Відзначимо, що в даній ваговій категорії виступав також ще один представник столичного дзюдо - Андрій Колесник, який стартував на турнірі з перемоги над тунісцем Файселлем Джабаллахом, проте потім, на жаль, поступився румунові Владуту Сіміонеску і поляку Мацеєві Сарнакі.

У свою чергу Яків Хаммо в перших двох зустрічах по черзі виграв у німця Свена Хейнлі і голландця Роя Мейера, тим самим забезпечивши собі місце в півфіналі турніру, де взяв верх над ще одним представником країни тюльпанів - Журом Спіджкерсом.

У вирішальній фінальній зустрічі нашому Якову протистояв суперник Андрія Колесника Владут Сіміонеску. За підсумками сутички перемога дісталася Якову Хаммо.

Федерація дзюдо Києва вітає Якова з черговою перемогою на міжнародному турнірі і бажає подальших спортивних успіхів!

Також відзначимо, що до залікової сімки вдалося пробитися і іншим киянам. Серед них - Кеджау Ньябалі і Артем Лесюк, що зайняли 5-ті місця в категорії до 90 і 60 кг відповідно. Крім того, 7-е місце в категорії до 66 кг посів Богдан Ядов.