неділя, 14 жовтня 2018 р.

Київські дзюдоїсти стали переможцями чемпіонату України в Харкові

11-12 жовтня в харківському спортивному комплексі «Локомотив» відбувся головний національний старт сезону з дзюдо – Чемпіонат України. Участь у змаганнях взяли близько 400 спортсменів з усіх регіонів України.

Зазначимо, що саме під час чемпіонату України формується штатний склад національної збірної команди для участі у міжнародних змаганнях в наступному році.

Переможцями чемпіонату в медальному заліку, за результатами змагань, стали представники збірної команди Києва. В підсумку наші спортсмени завоювали 4 золоті, 3 срібних та 7 бронзових нагород.

Зокрема, в активі наших чоловіків 4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі, а жінки завоювали 1 срібну та 4 бронзові нагороди.

Друге місце у команди Запорізької області, а третє дісталося спортсменам з Дніпропетровщини.

Керівництво федерації дзюдо Києва вітає спортсменів та тренерів, які брали участь у Чемпіонаті з перемогою. Ви в черговий раз довели, що ви є кращими з кращих в Україні. Ми пишаймося Вами!