понеділок, 8 жовтня 2018 р.

Кияни – переможці відкритого чемпіонату України серед кадетів до 17 років в Ужгороді

Десять золотих, чотири срібних та вісім бронзових нагород – такий підсумок виступу столичних дзюдоїстів на відкритому Чемпіонаті України серед молодших кадетів до 17 років, що відбувся минулими вихідними у спортивному комплексі «Зінедін» в Ужгороді. Ця кількість нагород забезпечила киянам беззаперечну перемогу в чемпіонаті, участь в якому взяли близько 600 спортсменів з усіх регіонів України.

Зазначимо, що на рахунку наших юнаків 6 золотих, 2 срібних та 3 бронзові нагороди. В свою чергу дівчата поклали в скарбничку нашої команди 4 золоті, 2 срібних та 5 бронзових медалей.

Так, серед дівчат в ваговій категорії до 40 кг друге місце зайняла киянка Діана Легка, а Надія Сірук та Ольга Кальницька стали третіми серед спортсменок в категорії до 44 та 48 кг відповідно.

Одразу дві нагороди завоювали киянки в категорії до 52 кг – Владислава Снітко тут стала лідером, а «бронза» дісталася Анжеліці Лемешко.

Анастасія Чижевська лідирувала в категорії до 57 кг, а третьою тут стала також наша спортсменка – Валерія Буханцева. Серед дівчат в категорії до 63 кг перемогу здобула Юлія Курченко, а Вікторія Корнута лідирувала серед спортсменок до 70 кг, де «бронзу» виборола» також ще одна киянка – Маргарита Птушка.

Не обійшлося без медалей киянок і в категорії понад 70 кг – в фіналі тут виступила наша Катерина Семенченко, яка лише трохи поступилася у вирішальній сутичці за перше місце Маргариті Бєлковій з Дніпропетровської області.

Серед юнаків в вазі до 46 кг не було рівних Олександру Гладському, а Станіслав Рибін став третім. Таким же самим чином виступили кияни в категорії до 50 кг – золоту нагороду виборов Микита Голобородько, а бронзову – Олександр Іскрицький.

Всі сходинки п’єдесталу пошани зайняли кияни в категорії до 55 кг. Перше місце тут зайняв Антон Клейнос, який переміг у фіналі Владислава Кирилюка. Бронзову нагороду виборов Владислав Колобов.

Ще одне «золото» столичній команді приніс виступ Владислава Казімірова в категорії до 60 кг, який в фіналі переміг іншого київського спортсмена – Богдана Дембовського, який, відповідно, посів друге місце.

В категорії до 66 кг не було рівних Луці Петрову, а в надважкій вазі (+90 кг) – Івану Щербі.

Федерація дзюдо Києва вітає всіх спортсменів з завойваними медалями чемпіонату України в Ужгороді та бажає всім подальших успіхів на національних та міжнародних змаганнях. Ми пишаймося Вами!