четвер, 19 липня 2018 р.

Кияни допомогли збірній Україні завоювати «бронзу» командного Чемпіонату Європи в Росії

Вчора в російському Єкатеринбурзі розіграли нагороди командного чемпіонату Європи. За результатами виступів українська збірна, що налічувала в своєму складі вісьмох спортсменів, посіла третє місце. Допомогти завоювати бронзові нагороди континентальної командної першості нашій збірній допомогли троє киян – Ірина Хрящевська (вагова категорія до 70 кг), Геворг Манукян (до 73 кг) та Андрій Колесник (понад 90 кг).

Зазначимо, що змагання проводилися в форматі "стінка на стінку", коли в одному поєдинку беруть участь по три спортсмена й по три спортсменки.

На старті змагань українці отримали перемогу над угорцями – 4:2, але потім, на жаль, поступилися господарям змагань – росіянам – з рахунком 4:0.

Згодом наші дзюдоїсти виграли у команди Чехії – 4:1, а у сутичці за третє місце взяли верх над французами – 4:3.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів із завоюванням бронзових нагород європейської командної першості та бажає подальших успіхів на міжнародних аренах!