четвер, 12 липня 2018 р.

Відкритий Кубок України в Сумах: 12 медалей киян

Вчора в Сумах відбулося урочисте відкриття Відкритого Кубку України й командного чемпіонату України. Участь у змаганнях беруть представники всіх регіонів України, а також спортсмени з Ізраїлю, Грузії та Азербайджану. Федерацію дзюдо Києва представляють 27 чоловіків та 14 жінок.

В рамках змагань з Відкритого Кубку України, що відбулися вчора, столичні спортсмени завоювали 12 медалей.

Зокрема, в категорії до 66 кг кращим за всіх став Богдан Ядов, а серед спортсменів до 73 кг кияни посіли одразу дві сходинки п’єдесталу пошани – Євген Храмов здобув «золото», а друге місце дісталося Вадиму Назаренку.

Олександр Крук виборов «срібло» в категорії до 90 кг, а Яків Хаммо став другим в надважкій вазі – понад 100 кг.

Підтримали вдалий старт наших хлопців й дівчата. Так, в категорії до 52 кг одразу дві бронзових нагороди дісталися киянкам Марії Булашевич та Анастасії Перехрест, а Анастасія Чижевська стала другою в категорії до 57 кг.

Карина Саркісян здобула срібну медаль в категорії до 70 кг, а Ірина Хрящевська посіла третє місце в цій же вазі.

В категорії до 78 кг наші дівчата також вибороли одразу дві нагороди – «срібло» у Наталії Пилипенко, а «бронза» - у Надії Кваско.

Федерація дзюдо Києва пишається своїми переможцями та призерами та бажає подальших спортивних успіхів!

Зазначимо, що сьогодні у Сумах відбудеться командний чемпіонат України.