пʼятниця, 8 червня 2018 р.

Кияни – абсолютні переможці чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 16 років

Абсолютними переможцями в загальнокомандному заліку за підсумками проведення Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 16 років стали спортсмени федерації дзюдо Києва.

Нагадаймо, що чемпіонат проводився протягом 06-07 червня в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності (КШВСМ). Участь у першості взяли юні дзюдоїсти з усіх регіонів України.

В активі наших юнаків – 1 золота та по дві срібних та бронзових нагороди, що забезпечило їм перемогу. Лідерами в командній першості стали також й столичні дзюдоїстки, які вибороли одразу по чотири золотих, срібних та бронзових медалі.

Таким чином кияни поклавши в скарбничку нагород 5 золотих та по 6 срібних та бронзових медалей, залишили позаду своїх найближчих суперників – команди з Одеської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Федерація дзюдо Києва щиро вітає своїх спортсменів з черговою перемогою в національній першості та бажає подальших успіхів в кар’єрі.