субота, 17 лютого 2018 р.

З перемогою в Луцьку!: Київські дзюдоїсти стали кращими на чемпіонаті України серед кадетів до 18 років

Перший офіційний старт всеукраїнського календаря змагань на поточний рік відбувся 16-17 лютого в Луцьку - чемпіонат України серед кадетів до 18 років. Участь в чемпіонаті, що пройшов у стінах Волинської обласної дитячо-юнацької спортшколи, взяли представники всіх 25 регіонів країни. Переможцями Чемпіонату в медальному заліку стали спортсмени федерації дзюдо Києва.

Всього за результатами виступів наші юнаки та дівчата завоювали 7 золотих, 5 срібних і 6 бронзових медалей. На другому щаблі п'єдесталу пошани опинилися спортсмени з Дніпропетровської області, а третє місце - у команди із Запорізької області.

Керівництво федерації дзюдо Києва вітає спортсменів і їх тренерів із заслуженою перемогою і бажає подальших успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Відзначимо, що в ході чемпіонату були визначені кандидати до складу збірної команди України, яка візьме участь в чемпіонаті Європи в Сараєво.