пʼятниця, 25 березня 2016 р.

Команда Федерації дзюдо Києва – лідер в загальному заліку Чемпіонату України серед юніорів до 21 року

Шість золотих, дві срібних та 10 бронзових медалей - такий підсумок виступу збірної команди Києва на чемпіонаті України серед юніорів до 21 року за результатами двох днів змагань, що проходять на татамі Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

Відзначимо, що звання кращих кияни завоювали як серед юніорів та юніорок, так і в загальному командному заліку.

Серед хлопців у ваговій категорії до 55 кг «золото» виборов Дмитро Дерев’янко. Ще один киянин, Артем Лесюк здобув перемогу у категорії до 60 кг, а Артем Мартиросян, який також на змаганнях представляє Федерацію дзюдо Києва,  здобув срібло в цій же категорії.

У вагових категоріях до 66 та 73 кг кияни Асім Мамєдов та Олександр Чуркай здобули третє місце відповідно.

За результатами змагань у ваговій категорії до 81 кг на перший щабель п’єдесталу пошани зійшов киянин Резо Месаблішвілі, а Олексій Бабенко здобув золоту нагороду перемігши в категорії до 90 кг.

У важковаговиків в категоріях до 100 та понад 100 кг бронзові нагороди вибороли Олексій Моїсєєв та Олександр Чайковський.

Серед дівчат перемогу у категорії до 44 кг здобула представниця Федерації дзюдо Києва Анастасія Перехрест, а Дар’я Білодід, яка нещодавно здобула перемогу на континентальному Кубку серед кадетів в Загребі, підтвердила своє реноме найкращої, гідно виступивши в категорії до 48 кг.

Марія Булашевич виборола бронозову нагороду в категорії до 52 кг, а Ірина Хрящевська ( категорія до 63 кг) – здобула срібло.

Олексій Костяк, президент Федерації дзюдо Києва наголосив: «Я вітаю всіх  учасників, тренерів та переможців Чемпіонату. Дуже радий, що спортсмени Федерації дзюдо Києва вкотре підтвердили високий клас столичного дзюдо, гідно представивши Федерацію на Всеукраїнській першості серед юніорів.  Хочу подякувати всім, особливо тренерам та спортсменам, адже це ви працюєте на татамі, досягаєте світових висот, даєте кращий результат Києву і Україні. Величезна сила волі і непереборне бажання перемагати допомагають вам досягати поставлених цілей. Ваші досягнення змушують захоплено битися серця земляків. І наше завдання, щоб ваші нові вершини в спорті були на виду. 2016 рік насичений зборами та змаганнями. У рік Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро ми віримо, що спортсмени Федерації дзюдо Києва стануть лідерами європейського і світового рівня. Ми будемо всіляко сприяти цьому».