неділя, 23 липня 2017 р.

Збірна України з дзюдо триумфально виступила на ХХIII Дефлімпійських іграх

Тріумфально виступила на ХХIII Дефлімпійських іграх в Самсуні збірна команда України з дзюдо серед спортсменів з порушенням слуху, завоювавши в цілому 13 медалей різного ґатунку - 5 золотих, 1 срібну та 7 бронзових нагород.

Окрасою турніру стала вольова перемога Оксани Кравченко в додатковий час над росіянкою - чемпіонкою Дефлімпійських ігор Наталією Дроздовою у фінальній зустрічі командної боротьби "стінка на стінку".

При загальному рахунку 2:2, у вирішальному поєдинку Оксана програвала по ходу зустрічі ваза-арі, але знайшла в собі сили відіграти оцінку і змусити суперницю тричі отримати покарання "шидо". Звання чемпіонок завоювали: Катерина Авдєєва, Ксенія Довбищук, Марія Корнійчук, Погорєлова Марина, Оксана Кравченко, Катерина Шепелюк, Анна Шостак.

Чоловіча збірна у складі: Антон Слушний, Владислав Мозир, Алім Брижак, Андрій Пенза, Володимир Маклаков, Євгеній Нехаев, Лука Нетяга, Дмитро Шеретов завоювали бронзові медалі, перемігши в боротьбі за третє місце команду Франції.

Звання чемпіонів Дефлімпійських ігор завоювали: Анна Шостак (52 кг, Дніпро), Катерина Авдєєва (57 кг, Дніпро), Дмитро Шеретов (73 кг, Дніпро), Катерина Шепелюк (63 кг, Рівне). Срібна медаль у Марії Корнійчук (78 кг, Тернопіль), бронзову нагороду отримали: Ксенія Довбищук (48 кг, Харків), Владислав Мозир (66 кг, Харків), Антон Слушний (+100 кг, Вінниця), Марина Погорєлова (70 кг, Донецька), Оксана Кравченко (+78 кг, Дніпро), Владислав Мозир і Катерина Шепелюк (ката).