неділя, 9 липня 2017 р.

Кияни принесли в скарбничку збірної України 3 медалі з 4 на Кубку Європи в Гдині

Чотири срібні медалі, три з яких завоювали спортсмени федерації дзюдо Києва - такий підсумок виступу збірної України на черговому етапі Кубка Європи серед юніорів в польській Гдині, який відбувся в поточні вихідні.

Так, в категорії до 73 кг срібним призером став Геворг Манукян, успішно подолавший в півфіналі опір білоруса Григорія Хлебча, однак у фінальній сутичці за «золото» поступившийся росіянину Олександру Колеснику.

Виступаючий у вазі до 81 кг Олександр Черкай на шляху до фіналу здолав латиша Микиту Дуіновса, поляка Себастьяна Марценкевіча, британця Джеймса Хайеса, однак, поступився у фіналі голландському спортсмену Джесперу Смінку.

У надважкій вазі Леонід Гасюк по черзі здобув перемоги над Максімсом Чечоткінсом з Латвії, канадцем Кевіном Гаутіром, литовцем Ігнасіо Мекаджусом, але у фінальній зустрічі програв росіянину Олександру Антонову.

Четверте «срібло» «синьо-жовтій» збірній приніс Віталій Шепель із Запоріжжя, який виступав у ваговій категорії до 90 кг.

Федерація дзюдо Києва вітає спортсменів із здобутими призовими місцями на престижному європейському турнірі і бажає подальших перемог!

На жаль, без медалей залишилися представники жіночої збірної України.

Киянки Анастасія Антіпіна (вагова категорія до 63 кг) і Наталія Пилипенко (до 78 кг), за результатами виступів на турнірі посіли сьоме і п'яте місця відповідно.