понеділок, 19 червня 2017 р.

Збірна України вдало виступила на континентальному первенстві серед ветеранів в Загребі

15-18 червня в Загребі проходили індивідуальний і командний Чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів.В змаганнях брали участь 790 дзюдоїстів і дзюдоїсток старше 30 років, які представляли 32 країни континенту. Загалом, були розіграні медалі в семи вікових дивізіонах у жінок, і десяти у чоловіків. За результатами виступів представники збірної України посіли восьме місце в медальному заліку з 14 завойованими медалями. В активі наших спортсменів 5 золотих, 1 срібна і 8 бронзових медалей.

Так, киянин Петро Степанчук, виступаючий у віковому дивізіоні М7 і ваговій категорії до 100 кг, завоював бронзову медаль.

Артем Іллєнко став третім в дивізіоні М1 (категорія до 60 кг). Ще одну бронзу "синьо-жовтій" команді приніс Роман Михайлов, також як і Іллєнко виступаючий в дивізіоні М1 (до 90 кг). Ще один український дзюдоїст в дивізіоні М1 - Сергій Гладких - приніс нашій збірній "бронзу" в надважкій вазі (понад 100 кг), а Віктор Єрохов став кращим серед спортсменів в категорії до 100 кг.

Сергій Балабан з Дніпра став кращим в категорії до 90 кг у віковому дивізіоні М2, а Денис Стеценко в цій же ваговій категорії став третім. Також Сергій Ліпилін завоював "бронзу" серед спортсменів до 66 кг, а Костянтин Ананченко приніс єдине "срібло" нашій збірній на чемпіонаті виступаючи в категорії до 81 кг.

У дивізіоні М3 -66 кг другий титул Чемпіона Європи завоював Максим Шаповалов, а у вазі до 90 кг, цього ж дивізіону не було рівних триразовому Чемпіону світу серед ветеранів, майстру спорту міжнародного класу Іллі Чимчиурі.

У дивізіоні М4 варто відзначити бронзову медаль віце-президента Федерації дзюдо України Михайла Кошляка, що виступав у ваговій категорії до 100 кг. "Золото" тут же дісталося ще одному представнику нашої збірної - Олексію Овчаренку.

У дивізіоні М5 серед спортсменів до 90 кг третє місце посів Сергій Супрун, а киянин Нугзар Месаблішвілі, який виступав в цій же ваговій категорії став п'ятим.

Успішно виступила Україна і на командному Чемпіонаті Європи, який пройшов в Загребі 18 червня. У заявці на турнір було три наші команди, дві з них виграли бронзові медалі.

Так, у віковому дивізіоні TM4 (40-45 років) Україна поступилася Німеччині, а потім у втішному турнірі перемогла Італію, Іспанію і Азербайджан. На татамі виходили у всіх зустрічах Максим Шаповалов (Дніпро), Сергій Синилов (Покров, Дніпропетровська обл.), Василь Тохтамиш (Донецьк), Ілля Чимчиурі і В'ячеслав Клешня (обидва Дніпро).

У віковому дивізіоні TM5 (50-59 років) Україна перемогла Італію, в півфіналі поступилася Росії, а потім в поєдинку за бронзу виграла у Франції. На татамі в командному турнірі боролися Вадим Головко (Львів), Андрій Камаргін (Хмельницький), Олег Куліш (Нікополь, Дніпропетровська обл.), Нугзар Месаблішвілі (Київ), Петро Степанчук (Київ), Валерій Шовкопляс (Нікополь, Дніпропетровська обл.).