понеділок, 5 червня 2017 р.

Вітаємо! Збірна України посіла друге місце на континентальному Кубку в Бухаресті

Успішно виступили дзюдоїсти збірної України на континентальному Кубку в Бухаресті, що пройшов у минулі вихідні. З двома золотими, однією срібною та трьома бронзовими медалями наші спортсмени посіли друге місце в командному заліку, пропустивши вперед французів.

Відзначимо, що представники Федерації дзюдо Києва Антон Савицький (вагова категорія до 100 кг) і Андрій Колесник (понад 100 кг) за результатами виступів у столиці Румунії завоювали бронзові медалі.

Геворгу Хачатряну з Дніпра не було рівних в категорії до 66 кг.

Справжнім тріумфом нашої збірної став виступ дівчат в категорії понад 78 кг - всі три українки завоювали медалі. Кращою тут стала Галина Тарасова із Запоріжжя, «срібло» дісталося львів'янці Василині Кириченко, а замкнула трійку лідерів в надважкій вазі Анастасія Сапсай з Черкас.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів і їх тренерів з черговим успішним виступом на міжнародному турнірі і бажає подальших спортивних успіхів!