субота, 20 травня 2017 р.

Київські дзюдоїсти - переможці командного заліку чемпіонату України серед молоді до 23 років (ВІДЕО)

Три золотих, п'ять срібних і три бронзові медалі - такий підсумок виступу столичних дзюдоїстів на чемпіонаті України серед молоді до 23 років, що відбувся 19-20 травня в Дніпрі.

Відзначимо, що за результатами змагань, які пройшли в спорткомплексі «Олімпія+», київські дзюдоїсти посіли перше місце в командному заліку. Друге місце у господарів чемпіонату - команди Дніпропетровської області, а «бронза» дісталася дзюдоїстам із Запорізької області.

Так, в категорії до 60 кг столичні дзюдоїсти завоювали відразу дві медалі - Артем Лесюк виборов «золото», а Бекірбек Моргоєв за результатами виступів став третім.

У свою чергу в категорії до 66 кг не було рівних Богдану Ядову, а серед спортсменів до 73 кг Геворг Манукян завоював срібну медаль. Третє місце дісталося ще одному киянину - Євгену Храмову.

Олександр Черкай посів друге місце в категорії до 81 кг, а Олександр Макуха став третім. Крім того, бронзову медаль в категорії до 90 кг завоював Олексій Бабенко.

Золоту медаль в категорії до 100 кг приніс столичній команді Антон Савицький.

Серед дівчат срібну медаль в категорії до 63 кг завоювала Анастасія Антіпіна, а Уляна Кляпка стала другою в категорії до 70 кг. На другу сходинку п'єдесталу пошани в категорії до 78 кг за результатами виступів піднялася і Наталія Пилипенко.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів із здобутими медалями та бажає їм подальших успіхів у виступах на всеукраїнських і міжнародних турнірах!