неділя, 2 квітня 2017 р.

Tbilisi Grand Prix 2017: успіхи українських дзюдоїстів

Українські дзюдоїсти виступили на міжнародному турнірі «Tbilisi Grand Prix 2017», що пройшов у поточні вихідні в Тбілісі.

За результатами виступів у надважкій вазі (+100 кг) Станіслав Бондаренко із Запоріжжя завоював «срібло».

На жаль, представник федерації дзюдо Києва - Георгій Зантарая - виступаючий в категорії до 66 кг, завершив боротьбу на турнірі, поступившись у стартовій зустрічі азербайджанцеві Орханові Хаджіагалі.

Успішно виступили всі три представниці жіночої частини збірної України, які брали участь в турнірі.

Так, Анастасія Турчин з Рівного виборола золоту медаль в категорії до 78 кг. У фіналі українка здолала француженку Саме Хаве Камару. У категорії до 48 кг Марина Черняк із Запоріжжя виграла «срібло», а Світлана Яремка (Київська обл.) стала третьою в категорії понад 78 кг.