четвер, 23 березня 2017 р.

Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року: абсолютна перемога киян

Абсолютною перемогою спортсменів федерації дзюдо Києва завершився чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року, який пройшов з 21 по 23 березня в Луцьку.

В активі наших спортсменів вісім золотих, дві срібних і дев'ять бронзових медалей, які і забезпечили киянам абсолютну перемогу в командному заліку, залишивши позаду себе відповідно команди Дніпропетровської і Одеської областей.

Відзначимо, що в категорії до 73 кг у юнаків за звання кращого в фіналі боролися відразу два столичних спортсмени - Геворг Манукян та Андрій Храновський. За підсумками сутички перемога дісталася Манукяну. Ще один столичний дзюдоїст, який виступав в цій же категорії, Вадим Назаренко, став третім.

Ще один «київський» фінал відбувся в категорії до 60 кг. Тут поборотися за перше місце довелося Асиму Мамедову і Сергію Мішалову. У підсумку перемога дісталася Мамедову.

У свою чергу, Олександру Черкаю не було рівних в категорії до 81 кг, а Владислав Столярчук став третім в категорії до 100 кг.

Дві сходинки п'єдесталу пошани посіли представники федерації дзюдо Києва і в надважкій вазі (+100 кг) - перемогу у фінальній сутичці над Владиславом Березкою з Харківської області тут здобув наш Леонід Гасюк, а Олександр Чайковський завоював бронзову медаль.

Успішно виступили і наші дівчата. Так, бронзову медаль в категорії до 48 кг завоювала Аліна Луньова. Серед спортсменок до 52 кг найкращою стала Марія Булашевіч, а ще одна киянка - Анастасія Перехрест - фінішувала третьою.

Анастасії Антіпіній не було рівних в категорії до 63 кг, а Ірині Хрящевській серед спортсменок до 70 кг.

Крім того, відразу дві «бронзи» ​​дісталися київським дзюдоїсткам Надії Кваско і Наталії Пилипенко в категорії до 78 кг.

Федерація дзюдо Києва вітає наших спортсменів з перемогою, яка ще раз довела високий рівень підготовки столичних дзюдоїстів і бездоганну роботу їх тренерів і бажає подальших перемог, гідних суперників і удачі на татамі!