середа, 3 лютого 2016 р.

Київські дзюдоїсти завоювали медалі відкритого чемпіонату Білорусі

Звання чемпіона Білорусі на триваючому в Могильові відкритому чемпіонаті сусідньої країни, в якому бере участь команда з України, завоював сьогодні киянин Артем Лесюк у ваговій категорії до 60 кг.
Срібним призером став ще один представник Федерації дзюдо Києва Артем Фальковський (66 кг),
Олександр Макуха (73 кг) і Денис Толкач (81 кг) стали володарями бронзових нагород.
Столичним спортсменам Василю Сампану (60 кг), Асіму Мамедову (66 кг) і Геворгу Манукяну (73 кг) довелося задовільнитися тільки п'ятим місцем. Крім того, чемпіоном також став Каро Марандян (66 кг) з Кременчука, а бронза в цій же вазі – у запорожця Олександра Мойсея.
Відзначимо, що поїздка українських дзюдоїстів на змагання до Могильова відбулася за фінансової підтримки керівництва Федерації дзюдо Києва. «Білоруський чемпіонат є дуже сильним турніром, на який збираються висококласні борці. Тому, вважаю, що участь наших спортсменів в чемпіонаті сусідньої країни підвищуватиме не тільки рівень підготовки наших спортсменів, але й, в цілому, рівень столичного дзюдо»,- підкреслив Президент Федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.