неділя, 13 листопада 2016 р.

Яків Хаммо - переможець чемпіонату Європи з дзюдо серед молоді в Тель-Авіві

Тріумфом завершився вчорашній виступ представника федерації дзюдо Києва, українця Яківа Хаммо на чемпіонаті Європи (U23) серед молоді в ізраїльському Тель-Авіві. В ході виступів на татамі Яківу не було рівних в категорії понад 100 кг. Як результат - всі 4 виграні сутички з суперниками і заслужена золота медаль європейської першості.

Відзначимо, що в першій зустрічі Яків переміг Горана Садіковіча з Боснії і Герцеговини, а вже в другій виявився сильнішим білоруса Владислава Царпітскі.

У півфіналі Хаммо здолав голландця Джура Спіджкерса, а вже у вирішальній сутичці за «золото» здобув ще одну блискучу перемогу над росіянином Тамерланом Башаєвим.

«Вітаю Яківа Хаммо з перемогою на Чемпіонаті Європи. Його виступ в Тель-Авіві ще раз показав, що він є одним з кращих дзюдоїстів в надважкій вазі не тільки в нашій країні, а й на всьому європейському континенті. Бажаю Яківу подальших яскравих перемог на турнірах європейської і світової першості», - сказав президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.

Відзначимо, що ще один представник федерації дзюдо Києва, Антон Рудник, який виступав в цій же ваговій категорії, фінішував п'ятим.

Успішно виступили також представниці жіночої частини української збірної. Так, золото в категорії до 78 кг завоювала Анастасія Турчин, а Єлизавета Каланіна стала третьою в категорії понад 78 кг.