понеділок, 25 липня 2016 р.

Столичні дзюдоїсти - переможці та призери III Європейських університетських ігор в Хорватії

Успішно виступили представники федерації дзюдо Києва, завоювавши чотири медалі різної проби на III Європейських студентських іграх, що пройшли в хорватських містах Загреб і Рієка.

На змаганнях з дзюдо Україна була представлена ​​трьома вишами: Сумським державним університетом, Харківською державною академією фізичної культури і спорту, а також Тернопільським національним економічним університетом. Всього турнір зібрав дзюдоїстів з 89 університетів Європи серед яких і розігрується загальнокомандна першість.

Українці вийшли в фінал в двох вагових категоріях у чоловіків, причому в категорії до 73 кг зустрілися два студента Сумського державного університету та одноклубника з київського СК «Іппон-Київ» Артем Хомула і Дмитро Цюх, а в категорії до 81 кг за звання переможця змагалися студенти Харківської державної академії фізичної культури Дмитро Канівець і Сергій Крівчач. Володарями "золота" в цих вагових категоріях стали більш досвідчені Артем Хомула і Дмитро Канівець.

Ще два представники федерації дзюдо Києва завоювали медалі III Європейських студентських ігор: Антон Рудник, який виступав під прапором Тернопільського економічного університету став срібним призером у ваговій категорії понад 100 кг, а Василь Сампан (СумДУ) посів третє місце в категорії до 60 кг.

Вдало завершився турнір і для Роберта Гасанагаєва - студента Харківської державної академії фізичної культури. За результатами проведених сутичок на хорватському татамі, Роберт піднявся на третю сходинку п'єдесталу пошани в категорії до 66 кг.

У медальному заліку Сумський державний університет посів 3 місце серед ВНЗ Європи

«Вітаю наших хлопців із завоюванням медалей на Європейських студентських іграх в Хорватії. На даному турнірі зібралися найсильніші студенти з усього континенту, однак, незважаючи на це, проявивши силу духу і волю до перемоги, наші хлопці зуміли довести, що вони кращі з кращих», - сказав президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.