неділя, 24 липня 2016 р.

Кияни Геворг Манукян та Богдан Ядов - призери юніорського Кубка Європи в Празі

Представники федерації дзюдо Києва успішно виступили на змаганнях Кубка Європи серед юніорів та юніорок до 21 року, які проходять в поточні вихідні в столиці Чехії Празі.

Так, вихованець СК «Іппон-Київ» Геворг Манукян за результатами виступів у ваговій категорії до 73 кг завоював срібну медаль. Відзначимо, що в першій зустрічі на чеському татамі Геворг переміг литовського дзюдоїста Мотеюс Кальку, а в другій -був сильніше словака Романа Безо.

У третій сутичці турніру киянин переміг румуна Марселя Церсеа, а в півфіналі - зумів вирвати вольову перемогу над принциповим суперником - бронзовим призером юніорського чемпіонату світу - 2015, азербайджанцем Хідаятом Гейдаровим.

У фінальній зустрічі, Геворг, на жаль, поступився чемпіону світу серед юніорів - 2015 Хеончеолю Кангу з Південної Кореї.

Відзначимо, що нинішня срібна медаль стала вже другою найвищою нагородою Геворга в поточному місяці - тиждень тому він став переможцем юніорського Кубка Європи в польській Гдині.

Ще один представник СК «Іппон-Київ» - Богдан Ядов посів третє місце в категорії до 66 кг. У першій зустрічі турніру Богдан здобув перемогу над Роземаріном Раном з Ізраїлю, а в другій сутичці був сильніше Марко Папа зі Швейцарії. У третій зустрічі Богдан взяв верх над німцем Себастьяном Хофаеккером, проте в півфінальній зустрічі поступився минулорічному чемпіону Європи серед кадетів, турку Білал Кілоглу. У сутичці за третє місце киянин чисто виграв у володаря золотої нагороди Кубка Європи у Вроцлаві Ярина Менагеда з Ізраїлю. Це перша медаль Богдана після важкої травми і довгого відновного періоду.

Крім того, вихованець ДЮСШ «Юний спартаківець» Резо Месаблішвілі зайняв 5-е місце в категорії до 81 кг.

«Від імені федерації дзюдо Києва і себе особисто вітаю наших юних спортсменів - Геворга Манукяна і Богдана Ядова, а також їх тренерів із завоюванням медалей Кубка Європи серед юніорів в Празі. Упевнений, що вони ще не раз порадують нас своїми медалями. Такі спортсмени як Геворг і Богдан - майбутнє українського дзюдо», - зазначив президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.

Порадували своїми перемогами і інші представники української збірної. Так, Олександр Крук з Одеської області посів третє місце в категорії до 90 кг. Марія Скора із Запоріжжя завоювала «бронзу» в категорії до 57 кг, а Ганна Кухарук з Волинської області стала третьою в категорії до 63 кг.