неділя, 17 липня 2016 р.

Кияни Артем Лесюк і Геворг Манукян - переможці Кубка Європи серед юніорів в польській Гдині

Дві золоті медалі завоювали представники федерації дзюдо Києва за результатами виступів на Кубку Європи серед юніорів та юніорок до 21 року, що проходить в поточні вихідні в польській Гдині. При цьому, Артем Лесюк і Геворг Манукян в фінальних зустрічах здобули свої перемоги над законодавцями дзюдо - японцями.

Так, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Юний спартаківець» Артем Лесюк переміг у всіх чотирьох зустрічах турніру і, тим самим, завоював свою другу золоту медаль в категорії до 60 кг на Кубках Європи в цьому році. Першу, нагадаємо, Артем привіз в травні з Каунаса.

Відзначимо, що в першій зустрічі Артем поборов німця Флоріана Пачолі, а вже в другій сутичці виявився сильнішим за бельгійця Флавіо Димарка.

У півфіналі киянину протистояв ще один бельгійський спортсмен - Владислав Лім над яким Артем також здобув перемогу. У фінальній же зустрічі представник федерації дзюдо Києва переміг представника країни Висхідного Сонця Таікоха Фуджісаку.

Друге «золото» до скарбнички української збірної приніс представник СК «Іппон-Київ» Геворг Манукян, який на польському татамі провів п'ять переможних зустрічей в категорії до 73 кг.

Зокрема, в попередній зустрічі Геворг здобув перемогу над Кевіном Баккером з Нідерландів, а в другому колі - над поляком Ксавері Моркой. Цікавою була третя зустріч, де Геворг боровся зі ще одним представником федерації дзюдо Києва, а також своїм одноклубником Олександром Макухою. Зустріч київських спортсменів на міжнародному турнірі закінчилася перемогою Манукяна, а Олександр Макуха зайняв 7 місце.

Уже в півфіналі Геворг взяв верх над білорусом Григорієм Клебчею, а в фіналі, також, як і Артем Лесюк, подолав суперника з Японії - Йошіакі Фокуоку.

«Завоювання відразу двох золотих медалей на юніорському Кубку Європи в Польщі - свідчення високого рівня підготовки київських спортсменів і відмінної роботи їх тренерів. Вітаю Геворга Манукяна і Артема Лесюка з перемогою і бажаю їм подальших успіхів у спортивній кар'єрі, удачі, гідних суперників на татамі і, звичайно ж, яскравих перемог», - зазначив президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.

Ще один киянин, Кирило Самотуг (СК «Іппон-Київ»), який виступав у категорії до 60 кг, за результатами виступу зайняв 7 місце.

У категорії до 66 кг бронзову медаль завоював Артем Плієв з Дніпра, а киянин Богдан Ядов з СК «Іппон-Київ» зайняв 5 місце. Ще один представник СК «Іппон-Київ» - Олександр Черкай став 7-м в категорії до 81 кг. Цю ж позицію в турнірній таблиці посів і вихованець ДЮСШ «Юний спартаківець» Олексій Бабенко, який виступав в категорії до 90 кг.

Поборотися за третє місце в категорії понад 100 кг в ході турніру довелося двом українцям - Федору Панько з Дніпра і киянину Леоніду Гасюку (СК «Іппон-Київ»). За результатами сутички на татамі перемогу здобув Панько, а Леонід Гасюк зайняв 5 місце.