неділя, 10 липня 2016 р.

Дар’я Білодід завоювала «срібло» на Кубку Європи серед юніорів в Угорщині

Вихованка ДЮСШ «Юний спартаківець» Дар'я Білодід завоювала срібну медаль в ході Кубка Європи серед юніорів та юніорок до 21 року, який проходить в поточні вихідні в угорському місті Пакш.

Виступаючи в категорії до 48 кг, підопічна тренерів Світлани Кузнєцової та Геннадія Білодіда, впевнено виграла першу зустріч турніру у словенки Людмили Мерцнік. У другій зустрічі столична спортсменка здолала росіянку Дар'ю Пічкальову, тим самим взявши у неї реванш за програш на юніорському Кубку Європи в Каунасі, що пройшов у травні поточного року.

В півфіналі ж Дар’я була сильнішою Абіби Абузнокінової з Казахстану.

На жаль, у фінальній зустрічі Дар’я програла ще одній представниці Словенії - Маруса Стангар, яка є чемпіонкою Європи серед кадетів-2015 та срібною призеркою минулорічного чемпіонату світу серед юніорів.

Також відзначимо, що за результатами виступів у категорії до 44 кг ще одна вихованка ДЮСШ «Юний спартаківець» - Анастасія Перехрест - зайняла 7 місце, поступившись у двох зустрічах майбутній переможниці турніру росіянці Ситорі Бойматовій і бронзовій призерці Брігітті Варзі з Угорщини.

Марія Скора із Запоріжжя завоювала бронзову медаль за результатами виступу в категорії до 57 кг.

Без медалей не залишили збірну України і юнаки. Так, ще один представник Запоріжжя Олексій Лисенко посів друге місце в категорії до 100 кг, а Каро Марандян з Полтавської області став третім в категорії до 66 кг.

Кияни Дмитро Дерев'янко та Артем Лесюк за результатами виступів на татамі в Пакші зайняли 7 місця в категоріях до 55 і 60 кг відповідно.

Федерація дзюдо Києва вітає всіх спортсменів і їх тренерів з здобутими перемогами і завойованими медалями і бажає подальших успіхів на татамі турнірів континентального та світового рівнів.