субота, 28 травня 2016 р.

Марина Черняк стала бронзовим призером турніру серії «Мастерс» в мексиканській Гвадалахарі

Марина Черняк із Запоріжжя завоювала бронзову медаль в ході виступу на престижному турнірі з дзюдо серії «Мастерс» в мексиканській Гвадалахарі, що проходить з 27 по 29 травня.

Виступаюча в категорії до 48 кг Марина, в першій зустрічі попереднього раунду успішно подолала Таціану Ліму з Гвінеї-Бісау, а в другій зустрічі перемогла Урантсетсег Мункхбат з Монголії.

У півфінальній зустрічі українська спортсменка, на жаль, поступилася японці Амі Кондо, проте в сутичці за третє місце перемогла Джейонг Бо Кейонг з Південної Кореї.

Федерація дзюдо Києва вітає Марину Черняк з успішним виступом на турнірі в Мексиці і бажає їй подальших перемог.

Також відзначимо, що в турнірі беруть участь і представники федерації дзюдо Києва, які розпочнуть виступи завтра о 19.00 за київським часом. Так, Вікторія Туркс в категорії до 78 кг в першій зустрічі попереднього раунду зустрінеться з мексиканкою Ліліаною Карденас, а Ірина Кіндзерська в категорії понад 78 кг - з японкою Канає Ямабе. Бажаємо нашим спортсменкам вдалого старту і перемоги в турнірі!