неділя, 22 травня 2016 р.

Київські дзюдоїсти завоювали чотири медалі на відкритому чемпіонаті України серед ветеранів в Дніпропетровську

Понад 130 спортсменів з усіх регіонів України, а також Грузії, Литви, Словаччини та Росії взяли участь у відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед ветеранів, який відбувся в Дніпропетровську 21 травня. Представники федерації дзюдо Києва успішно виступили в ході турніру завоював три золоті і одну срібну медалі.

Так, у ваговій категорії до 100 кг вікової категорії М 5 (від 50 до 54 років) краще за всіх був Нугзар Месаблішвілі. В цій же віковій категорії Роман Дробжев завоював золоту медаль у ваговій категорії до 81 кг.

Серед спортсменів категорії М 3 (від 40 до 44 років) лідером за результатами сутичок на татамі в категорії до 66 кг став ще один представник федерації дзюдо Києва - Олег Олійник.

Також срібну медаль команді Києва приніс Юрій Юзефович, що виступав у ваговій категорії до 90 кг (вікова категорія М6 - 55-59 років).

«Вітаю наших ветеранів, яких по праву можна назвати легендами українського дзюдо, з завойованими медалями на чемпіонаті України в Дніпропетровську. Удвічі приємно, що сьогодні ці люди не тільки займаються вихованням підростаючого покоління столичних дзюдоїстів - майбутніх чемпіонів і чемпіонок змагань всеукраїнського та світових масштабів, але й особисто продовжують примножувати славу столичного дзюдо», - сказав президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.