неділя, 15 травня 2016 р.

Вікторія Туркс виборола бронзу на міжнародному турнірі Гран-прі в Казахстані

Бронзову медаль завоювала представниця федерації дзюдо Києва Вікторія Туркс за результатами виступу на престижному міжнародному турнірі Гран-прі з дзюдо, що проходив в казахському місті Алмати з 13 по 15 травня і зібрав понад 400 спортсменів з 90 країн світу.

В категорії до 78 кг , в якій виступала Вікторія, вона виграла першу зустріч попереднього раунду у казахської спортсменки Пезірат Кадірбекової, однак у другій зустрічі поступилася кубинці Йолінніс Кастільо.

Втім, у втішному раунді наша дзюдоїстка перемогла полячку Дар’ю Погорзелець, а в сутичці за третє місце здобула перемогу над представницею Великобританії Джеммою Гіббонс.

«Третє місце Вікторії Туркс на такому престижному турнірі як Гран-прі в Алмати - престижна нагорода, яка підтверджує її високий рівень підготовки. Хотілося б висловити привітання Вікторії і її тренерам і побажати подальших блискучих перемог», - сказав президент федерації дзюдо Києва Олексій Костяк.

Ще один представник федерації дзюдо Києва Кеджау Ньябалі, який виступав в категорії до 90 кг, в першій зустрічі здобув переконливу перемогу над Нельсоном Мартінесом з Венесуели, однак потім поступився майбутньому переможцю турніру - французу Акселю Глерджету.