пʼятниця, 13 травня 2016 р.

Шість медалей завоювали спортсмени федерації дзюдо Києва на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 14 років в Одесі

По одній золотій і срібній, а також чотири бронзових медалі завоювали спортсмени збірної команди Києва в ході виступу на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 14 років в Одесі, який завершився вчора.

Зокрема, вихованець КДЮСШ «Артем» Денис Ратинський (тренери - Р. Глазов і Р. Гонтюк), завоював бронзу в категорії до 35 кг.

У категорії до 38 кг Антон Обертій з КДЮСШ №14 (тренери - Б. Чесебіев, О. Наухацька і В. Бріман) разом з ще одним киянином - Михайлом Часовниковим з КДЮСШ «Артем» (тренери - Р. Глазов і Р. Гонтюк) розділили 9 місце. Також 9 місце зайняв і Олександр Радкевич з ДЮСШ «Юний спартаківець» (тренери - С. Кузнєцова та Г. Білодід), який представляв столицю в категорії до 42 кг.

У категорії до 50 кг вихованець КДЮСШ «Артем» Михайло Росохатий (тренер - Р. Глазов) зайняв 5 місце, а Ярослав Василюшко з ДЮСШ №10 (тренер - І. Башук) та Олег Деребера (КДЮСШ «Артем», тренери - Р. Глазов і Р. Гонтюк) розділили 9 місце.

Вихованець КДЮСШ «Олімп» Пантелеймон Угрехелідзе (тренер - Н. Месаблішвілі) зайняв 7 місце в категорії до 60 кг.

Срібну медаль у категорії до 66 кг завоював Сергій Старостенко з КДЮСШ «Артем» (тренери - В. Гербеда і А. Калинський). В цій же ваговій категорії Тимур Азімов (КДЮСШ № 14, тренер - Ю. Мішкой) зайняв 7 місце.

У категорії до 73 кг бронзову медаль виборов Дмитро Устенко з КДЮСШ №14 (тренер – Ю. Мішкой).

Золоту медаль нашій команді приніс Іван Щерба, що представляв на змаганнях КДЮСШ №14 (тренер - Ю. Мішкой). В цій же ваговій категорії Олексій Галака з КДЮСШ «Тріумф» зайняв 7 місце, а ще один киянин - Роман Мусієнко з КДЮСШ №14 (тренер - Ю. Мішкой) - 9.

У дівчат бронзову медаль нашій команді принесла Ольга Кальницька з ДЮСШ «Юний спартаківець» (тренери - В. Кощавцев і І. Калиновська), яка виступала в категорії до 36 кг. Дарина Дробович (КДЮСШ« Олімп », тренер - Н. Месаблішвілі), яка представляла столицю в цій же категорії, зайняла 5 місце.

Аліса Ремізова з ДЮСШ «Іппон» (тренер - А. Хруленко) зайняла 9 місце в категорії до 40 кг, а Влада Корнєєва з КДЮСШ № 14 (тренер - Д. Регіль) - 7 місце в категорії до 44 кг.

Спортсменка з ДЮСШ «Іппон» Карина Шваля (тренер - В. Шматко) зайняла 7 місце в категорії до 48 кг., а Анжеліка Лемешко (КДЮСШ «Артем», тренери - В. Гербеда і Р. Глазов) - 5 місце серед спортсменів в категорії до 52 кг.

Ще одна вихованка КДЮСШ «Артем» Уляна Саннікова (тренери - В. Гербеда і Р. Глазов) завоювала бронзову медаль за результатами виступу в категорії до 57 кг. Також третє місце зайняла і Валерія Черненко з КДЮСШ №14 (тренер - Ю. Мішкой), яка боролася в категорії до 63 кг.