четвер, 12 травня 2016 р.

Так тримати! Збірна команда Києва - переможець чемпіонату України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років в Одесі

Тріумфально для спортсменів федерації дзюдо Києва завершився вчорашній заключний день змагань чемпіонату України з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н. У скарбничці збірної команди столиці за результатами виступу на турнірі 4 золотих, 5 срібних і 8 бронзових медалей. Крім того, в активі столичних дзюдоїстів два зайнятих 5 місця, і  тричі спортсмени в своїх вагових категоріях завоювали 7 і 9 місця.

Свій внесок в перемогу киян, за результатами другого дня змагань в Одесі, зокрема вніс вихованець ДЮСШ «Юний спартаківець» Сандро Наверіані (тренери - С. Кузнєцова та Г. Білодід), який завоював бронзову медаль у ваговій категорії до 60 кг.  В цій же категорії Геннадій Степаненко (КДЮСШ № 14, тренер - Ю. Мішкой) і Каха Самушія (КДЮСШ «Олімп», тренер - Н. Месаблішвілі) зайняли 7 і 9 місця відповідно.

У категорії до 66 кг бронзову медаль завоював Данило Шкіря зі СК «Іппон-Київ» (тренери Г. Каштанова і В. Самотуг)

Не менш результативними виявилися і виступи наших дівчат. Так, в категорії до 57 кг лідирувала Яна Плахтій з ДЮСШ «Юний спартаківець» (тренери - С. Кузнєцова, Г. Білодід, В. Моісеєв), а в категорії до 63 кг Христина Стрельченко з Олімпійського коледжу (тренери - А. Калинський, Ш. Халматов і О. Олійник) стала третьою.

Вікторія Рудич з ДЮСШ «Юний спартаківець» (тренери - В.І. Кощавцев і В.В. Кощавцев), яка представляла столицю в категорії до 70 кг, посіла друге місце.

П'яте місце в категорії понад 70 кг розділили Олена Карпець з КДЮСШ №14 (тренер - Д. Халматова) і Анастасія Пустова з «Юного спартаківця» (тренери - С. Кознов і Д. Білоцький).

Тренерський склад федерації дзюдо Києва висловлює подяку президенту федерації Олексію Костяку за фінансування витрат на проживання та харчування спортсменів в рамках проведення турніру в Одесі.