четвер, 1 серпня 2024 р.

Кубок Європи серед юніорів у Берліні: дві медалі у киян

В столиці Німеччини 27-28 липня , паралельно з Олімпійськими іграми 2024 в Парижі, відбувся черговий етап Кубку Європи з дзюдо серед юніорів, участь в якому взяли понад 500 дзюдоїстів з 35 країн.

Збірна України на змаганнях була представлена 40 спортсменами. Шість українських дзюдоїстів підіймались на п’єдестал пошани, з них й два киянина, яким вдалося завоювати нагороди.

В перший змагалний день наш киянин, вихованець ДЮСШ «Юний Спартаківець», Гагік Мартіросян, який виступає у ваговій категорії -66 кг, виборов срібну нагороду!

28 липня, у другий змагальний день Кубку Європи серед юніорів в столиці Німеччини, наш киянин Олексій Болдирєв (-90 кг) виборов бронзову нагороду у ваговій категорії -90 кг.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з гарним результатом!!!

Також наші кияни – Станіслав Корчемлюк (-81 кг) посів 5 місце, Тетяна Лімзаєва (-52 кг) та Гліб Дубіна (-66 кг) опинилися на 7 місцях у своїх вагових категоріях. У підсумку збірна України на Кубку Європи серед юніорів у Берліні посіла четверте загальнокомандне місце.