понеділок, 20 травня 2024 р.

Дві нагороди у киян на Кубку Европи U18 у польському Б’єльсько-Б’яла

У одному з найсильніших континентальних Кубків цього сезону для кадетів – Кубку Європи з дзюдо, який відбувся 18-19 травня в польському Бельсько-Бяла, – перше загальнокомандне місце за збірною України! Майже 900 молодих спортсменів з 30 країн світу змагалися за право бути кращими, й у медальному заліку наші українці стали першими!

Чотори золотих й дві бронзові нагороди у активі збірної України, з них дві вибороли наші кияни Анна Олійник-Корнійко та Тимофій Руденко.

Анна Олійник-Корнійко завоювала золото у категорії до 70 кг. Після 4 впевнених звитяг у попередніх сутичках, у фіналі Анна завдяки «Ваза-арі» і хансоку-маке здолала суперницю з Туреччини.

Тимофій Руденко (до 73 кг) виборов бронзову нагороду. Отримавши дві перемоги у перших сутичках, Тимофій поступився у чвертьфіналі представнику Сербії, а у бронзовому фіналі переміг представника Казахстану.

У інших наших київських дзюдоїстів маємо також непогані результати:
Владислав Матвійчук (-55 кг) – 5 місце;
Анастасія Северин (-52 кг) – 7 місце;
Ілля Олійник (-60 кг) – 7 місце;
Дарʼя Бойченко (-63 кг) – 7 місце;
Михайло Соляник (-81 кг) – 7 місце;

Вітаємо наших кадетів, тренерський штаб кадетської збірної України та особистих тренерів з цими здобутками!

У загальнокомандному заліку збірна України посіла перше місце, обійшовши команди Німеччини та Казахстану. Це вже третій Кубок Європи з початку нинішнього сезону, де збірна України одержала загальнокоманду перемогу.