понеділок, 6 травня 2024 р.

Кубок Європи серед юніорів в хорватському Рієку та турнір серії Grand Slam в Душанбе

На минулих вихідних відбувались і міжнародні змагання з дзюдо, де брали участь українські дзюдоїсти.

Rijeka Junior European Cup 2024

Так, 4-5 травня у хорватському містечку Рієка відбувся Кубок Європи серед юніорів.
Наша киянка Юлія Кузьменко виборола бронзову нагороду Кубку Європи у ваговій категорії до 57 кг! Юлія після поразки у чвертьфіналі, зуміла здобути дві перемоги у втішних раундах, після чого у поєдинку за бронзу здолала представницю Угорщини. Щиро вітаємо нашу дзюдоїстку та її тренерів з цією нагородою!
Андрій Марченко (-90 кг), також представник Києва, у результаті боротьби опинився на 7 місці.
Ще три нагороди в скарбничку збірної України на Кубку Європи завоювали Ігор Цуркан (-81 кг), Магомед Хакімов (-81 кг) та Іларія Цуркан (-63 кг) – щиро вітаємо їх з цими здобутками!!!

Dushanbe Grand Slam 2024

А в столиці Таджикистану Душанбе 3-5 травня відбувся турнір серії Grand Slam, де збірну України представляло 4 дзюдоїсти – Михайло Свідрак (-81 кг), Антон Савицький (-100 кг), Євгеній Балєвський (+100 кг), Христина Гоман (+78 кг) з метою заробити надважливі очки для олімпійського рейтингу.
Нашим київським спортсменам, нажаль, не вдалося вибороти нагороди турніру:

Антон Савицький в першій сутичці переміг кидком на іппон представника Туркменістану, але поступився представнику Монголії в 1/8 та залишив змагання.

Христина Гоман перемогла в першій сутичці представницю Індії, але програла в 1/8 представниці Казахстану та вибула с турніру.

Євгеній Балєвський поступився в першій сутичці представнику Німеччини.