понеділок, 25 березня 2024 р.

Феєричний виступ наших кадетів на Кубку Європи серед кадетів в Шаморіні

23-24 березня в словацькому Шаморіні відбувся Кубок Європи серед кадетів, участь в якому приймали понад 500 спортсменів до 18 років. Збірна України на цей турнір відправилася у складі 59 дзюдоїстів – це переважно чемпіони та призери нещодавнього чемпіонату України серед кадетів, який відбувся в Києві. Для більшості наших атлетів це був перший подібний старт на міжнародному рівні.

У перший день Кубку Європи серед кадетів українські дзюдоїсти вибороли 6 нагород. Три медалі в скарбничку збірної України принесли кияни, вихованці ДЮСШ «Юний Спартаківець»:

🥇️️1 місце – Мартинчук Олександр у ваговій категорії -66 кг;
🥇1 місце – Левченко Анастасія у ваговій категорії -48 кг;
🥉3 місце – Северин Анастасія у ваговій категорії -52 кг.
Петренко Лілія, також вихованиця ДЮСШ «Юний Спартаківець», була близька до п’єдесталу й зайняла 5 місце у ваговій категорії -44 кг.
За підсумками другого змагального дня українці вибороли 8 нагород – три 🥇золоті, дві 🥈срібні, три 🥉бронзові медалі. Серед призерів і переможців наші кияни:

🥇1 місце – Михайло Соляник у ваговій категорії -81 кг;
🥈2 місце – Тимофій Руденко у ваговій категорії -73 кг;
🥉3 місце – Діана Балбек у ваговій категорії -57 кг.

Близькими до п’єдесталу були також наші кадетки й зайняли:
5 місце – Анна Олійник-Корнійко у ваговій категорії -70 кг ;
7 місце – Самойлюк Діана у ваговій категорії -57 кг;
7 місце – Дарʼя Бойченко у ваговій категорії -63 кг.
Щиро вітаємо наших кадетів та весь тренерський склад з цими досягненнями!!!

У підсумку збірна України посіла перше загальнокомандне місце турніру! То ж можемо сказати, що маємо хороший потенціал на майбутнє!