понеділок, 18 березня 2024 р.

Сім нагород привезли кияни з Кубку Європи в Ризі

16-17 березня в столиці Латвії відбувся Кубок Європи з дзюдо серед дорослих. Збірна України у складі 26 спортсменів завойювала 11 нагород, з них сім – нагороди київських дзюдоїстів.

Єдину золоту медаль в доробку української збірної приніс киянин Заур Дуньямалієв, який виступає у ваговій категорії до 100 кг. З першого раунду Заур одним за одним долав своїх суперників – боровся з представниками Естонії, Нідерландів та Швеції. У півфіналі Заур іппоном здолав туркмена Маянова. У фіналі боровся з французьким дзюдоїстом Дермее, де на другій хвилині поєдинку блискучим і неймовірно красивим кидком через себе здобув перемогу.

Це друга в кар ‘єрі Заура медаль з континентальних кубків і друге золото. Вітаємо Заура та його тренерів з золотом Кубку Європи!

Дві срібні нагороди на турнірі у скарбничку української збірної вибороли кияни Сергій Неботов (до 73 кг) та Олексій Болдирєв (до 90 кг). І Сергій, і Олексій впевнено перемагали у чотирьох попередніх сутичках, проте у фіналі поступилися своїм суперникам. Вітаємо наших дзюдоїстів з дебютними срібними нагородами Кубку Європи серед дорослих.

Бронзових нагород по закінченню турніру у української збірної –вісім, чотири з яких у киян: Анастасія Антіпіна (до 63 кг), Владислав Колобов (до 81 кг), Станіслав Гунченко (до 90 кг) та Каріїм Нурієв (до 100 кг) стали бронзовими призерами Кубку Європи в Ризі. ВІтаємо наших дзюдоїстів та їх тренерів з цими здобутками!

В загальнокомандному заліку у української збірної також непоганий результат – підсумкове 4 місце – українці здобули найбільшу кількість нагород серед всіх країн-учасниць.