неділя, 3 березня 2024 р.

Киянка Юлія Кузьменко виборола бронзову нагороду Кубку Європи серед юніорів в Сараєво

Киянка Юлія Кузьменко виборола бронзову нагороду Кубку Європи серед юніорів у ваговій категорії до 57 кг, який проходив 2-3 березня у Сараєво, столиці Боснії і Герцеґовини. Наша киянка здобула дві перемоги над суперницями Хорватії та Боснії та Герцеговини, але у чвертьфіналі поступилася полячці. У втішній сутичці над представницями Румунії та Польщі Юлія здобула ще дві перемоги, а у поєдинку за бронзу наша спортсменка поброла представницю Албанії. Для 18-річної Юлії це дебютна нагорода на юніорському рівні. Щиро вітаємо нашу дзюдоїстку та тренерів з цією нагородою!

За крок від п’єдесталу, на 5 місці, опинився також киянин Андрій Марченко (-90 кг).

Загалом, за підсумками двох змагальних днів збірна України посіла 8 загальнокомандне місце Кубку Європи серед юніорів у Сараєво, маючи в своєму активі: