понеділок, 29 січня 2024 р.

Підсумки виступу наших дзюдоїстів на турнірі серії Grand Prix, Одівелаш (Португалія)

На перший в новому році турнір серії Grand Prix у складі збірної України, яка налічувала 12 спортсменів, від киян відправились 7 дзюдоїстів. У змаганнях брали участь понад 620 спортсменів з 90 країн світу. Представники нашої збірної, на жаль, не вибороли нагород на цьому турнірі.

Наші кияни виступили наступним чином:

Артем Лесюк (до 60 кг) у першому раунді здолав представника Німеччини Гейдера, у другому поступився представнику Азербайджану, і на цьому завершив свій виступ.

Микита  Голобородько (до 66 кг), отримавши перемогу у двох перших раундах, дійшов до 1/8 фіналу. У дебютній сутичці Микита переміг представника Кита́йського Тайбею по шидо, у другому раунді - суперник з Колумбії отримав хансоку-маке за дайвінг. У 1/8 Микита Голобородько досить спірно поступився так званому «нейтральному атлету» Абуладзе…

Владислав Казіміров (до 73 кг) поступився  у стартовій сутичці представнику Північної Кореї та залишив змагання.

Юлія Курченко (до 78 кг) здобула одну перемогу над представницею Словенії, але в наступному раунді, на стадії 1/8 фіналу, поступилася переможниці турніру з Німеччини Анні Монте Олек.

Христина Гоман (понад 78 кг) у першій сутичці турніру поступилася представниці Бразилії.

Антон Савицький (до 100 кг) в 1/16 змагань перемагає представника Данії за кілька секунд до фінального гонга, але в наступному раунді програє представнику Кіпру та залишає змагання.

Євгеній Балєвський (понад 100 кг) поступився в першій сутичці турніру представнику Кореї по шидо.

По завершенню турніру Grand Prix наші дзюдоїсти залишаються в Португалії на 3-денний тренувальний збір, куди також доєднаються  Дільшот Халматов та Богдан Ядов. А вже 2-4 лютого основний склад  збірної України візьме участь у турнірі серії Grand Slam в Парижі.